Matrac Dormisan VENUS

 

V prípade, že sa partneri nevedia pri výbere matraca dohodnúť, odporúčame im luxusný matrac VENUS tvorený jadrom z dvoch pien SONNOCEL 28/35 rozdielnych tvrdostí, s priečnou a pozdĺžnou perforáciou. Antidekubitné prerezávané jadro zvyšuje elasticitu a prevzdušnenie matraca. V exponovaných miestach sú priečne vložené valce zo špeciálne vytvrdenej peny SONNOCEL, ktorá zaručuje optimálnu oporu chrbtice a napomáha tak k dokonalému uvoľneniu svalstva. Unikátna poťahová látka NANOCARE predchádza tvorbe škvŕn a znečisteniu poťahu, poskytuje neviditeľnú, dočasnú, ale efektívnu ochranu prostredníctvom obalenia vlákien do molekulárnej a inteligentnej ochrany. Strana zo zelenej peny /tvrdosť 35/, je ideálna pre mužov, strana z oranžovej peny /tvrdosť 28/, je ideálna pre ženy. Kruhovo prešitý snímateľný poťah je farebne odlíšený pre mužov /modrá strana/ a pre ženy /červená strana/.


Matrace VENUS – pre harmóniu partnerov, to je možnosť použiť v jednej posteli matrace dvoch tvrdostí – mäkký pre ženu, tvrdší pre muža.


Materiál je priedušný, nealergický a hygienickosť použitého materiálu ocenia aj alergici a astmatici. Poťahová látka NANOCARE tvorí prirodzenú ochranu matraca pred škvrnami.
Základ matraca tvorí kombinácia Sonnocelu 28 a Sonnocelu 35, ktorá zaručuje vysokú elasticitu v porovnaní s polyuretánovými penami.

Celková výška matraca: 19/20 cm
Sonnocel: hustota 28 kg/m3, 35 kg/m3
Ortopedická nosnosť: 100 / 130 kg
Odnímateľný poťah vyrobený z materiálu NANOCARE